Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A barátom idegbereg?

A barátom idegbereg?

Figyelt kérdés

Baratom szerintetek idebeteg vagy mas baja lehet ?

A lenyeg az hogy “bolhabol elefantot csinal” SZERINTEM.

Nagyon kis piti dolgokon kepes felb*szni magat durva modon..

pl ha nem jon ossze valami kis dolog ( tegyuk fel nem tud egy csavart becsavarni) kepes uvolteni es utni vagni ,csapkodni ...

pl ha nem ertunk valamibe egyet es nekem mas a velemenyem akkoris kepes felb*szodni ilyen szintre , volt hogy egy kis pici veszekedes vagy inkabb nezetelteres miadt verte be az ablakot... este is ilyen helyzet volt , nem sikerult neki elsore letolteni egy programot es elkezdett uvolteni ugy hogy meg a 10 eves unokaocsem is megilyed...

szerintem ez nem normalis... nem hogy a gyerek megilyed tole , de szerinrem felnott ember is hulyen nezne ra. Nem fog senkinek igy kelleni.....szerintem az ilyen ember ilyen marad es kepes lesz verni a feleseget,gyereket...



2018. jún. 25. 09:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent 29 eves ha ez szamit valamit.
2018. jún. 25. 09:04
 2/3 nikikikikik211 válasza:
Lehet, hogy csak maximalista. Szoktad figyelmeztetni, ha túl messzire megy? Esetleg amikor csinál valamit, mondod neki, hogy azt nem úgy kell?
2018. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, idegbeteg. Felnőtt embernek tudni kellene viselkedni.
2018. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!