Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3napja tartó hasfájás, puffadá...

3napja tartó hasfájás, puffadás, büfögés, hasmenés 16/F?

Figyelt kérdés

3napja körülbelül fáj a gyomrom körül, és néha máshol, néha befájdul vagy bal alul, vagy jobb oldalt alul, tudom hogy ott a vakbél van, de nemhinném hogy vakbélgyulladás, mivel úgy tudom, hogy annál a fájdalom folyton csak erősödik, rossz közérzet, étvágytalanság, láz kiséri, kétlem hogy vakbélgyulladással eltudnék menni kondizni, bár kitudja..hallotam már érdekes történetekről..

Nagyon sokat büfögök, olyan mintha mozognának a beleim.

Úgy rendes hasmenésem nincs, igazából napi 1-2-3x vagyok a wc-n csak akkor híg a székletem..Mi lehet ez? Valami vírus?


2018. jún. 28. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami gyomor-bél hurut. Diéta (cukor, fehérje, zsír mellőzésével), naponta 4-5 széntabletta és 1-2 napig naponta 1 tabletta Bolus adstringens.
2018. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szedtél antibiotikumot az elmúlt hónapban?
2018. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szedtem.
2018. jún. 28. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!