Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a probléma, miért...

Mi lehet a probléma, miért fáj a hasam már több hónapja?

Figyelt kérdés
Már Február óta panaszaim vannak, azóta csak rosszabbodott a helyzet. Voltam gasztroenterológusnál, ő gyomorfekélyre gyanakodott a tünetek alapján, azt mondta diétázzak és szedjek savcsökkentőt. Semmi nem változott. Mivel Decemberben volt egy hasi ultrahangom, más okokból, de akkor minden rendben volt, azt mondta azt nem szükséges megismételni még. Azóta folyamatosan rosszul vagyok, fáj a bal oldalon a gyomromnál, ez a köldököm felé és a hátamba sugárzik olykor. Elmentem gyomortükrözésre, ott is mindent rendben találtak, nincs fekélyem sem. Újabban már görcsöl is hasam, hányingerem van, gyengének érzem magam. Nem tudom mit tegyek, az orvosom mindennel csak várni akar, tükrözésre is magamtól mentem el. Mit tegyek, mi lehet a baj???

2018. jún. 30. 15:40
 1/3 anonim válasza:

Nem értem az efféle kérdéseket.


Egyértelmű. Irány a háziorvosod és majd ő megmondja h mit tegyél vagy mit ne tegyél

2018. júl. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Főképp azértsem értem mivel ahogy írtad nem tegnap kezdődött hanem több hónapja.


Nagyon gyorsan menj Orvoshoz.

2018. júl. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bree78 válasza:
nekem ugyanez volt. gasztrós azt mondta, h lehet a gyomor funkcionális zavara (nem emészt időben, így az ott rekedt étel okoz görcsöt). kaptam rá gyógyszert, azóta egy hete szedem, már 2. nap után elmúlt a fájás.
2023. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!