Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a kezemmel, ujjammal?...

Mi lehet a kezemmel, ujjammal? Egy borsszem méretű bogyó tapintható a tenyerem felőli részen a középső ujjam hajlatánál. Vagyis a tenyér és az ujj közötti első hajlatnál.

Figyelt kérdés

Egy borsszem méretű bogyó tapintható a tenyerem felőli részen a középső ujjam hajlatánál. vagyis a tenyér és az ujj közötti első hajlatnál.


Éreztem már régebben is ott azt a kis bogyót, de mintha régebben sokkal kisebb lett volna. És nem fájt, csak ott volt.

Viszont pár napja megemeltem egy ketrecet és ott megnyomódhatott, vagy valami történhetett, mert most érzékeny, fáj, ha megnyomom.

Tudok ugyanúgy mindent csinálni, mint régen, tényleg csak nyomásra érzékeny, illetve fájdalmas.

Ha csak ellenőrzöm óvatosan hogy ott van-e még akkor nem fáj, de ijesztő, mert nagyobbnak tűnik.


Így tudom ellenőrizni hogy ott van-e: óvatosan körbefogom az ujjam tövét a hüvelykujjammal és a mutatóujjammal és és kicsit forgatom jobbra balra a kezem, de egyáltalán nem nyomom, mert ugy fájna. És érződik.


Nem bőrkemnyedés, mert ez bőr alatt van. Szemmel nem is látható.


Volt már valakinek hasonló helyzete?

Valakinek valamilyen tipp, hogy mi lehet ez?



2018. jún. 30. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet ganglion, az ártalmatlan, megerőltetéstől lehet.

De lehet durva dolog is, ami veszélyes lehet, ki kellene zárni, hogy rosszindulatú...

2018. júl. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Leírás alapján ez pontosan sstimmel.

2018. júl. 1. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!