Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszértágulatot ti hogyan...

Visszértágulatot ti hogyan kezeltetek?

Figyelt kérdés
Ill. ha sikerül eredmény elérni hagyományos kezeléssel (itt a hagyományoson, nem műtéti beavatkozást, hanem harisnyát, gyógyszert értek) akkor mi volt az? Ill. ha voltatok hagyományos műtéten akkor milyen volt a lefolyása. Stb.

2018. júl. 5. 23:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon elég nagy dózisú kezelést ír le, ez tényleg használ (tehát, ha ennyi mindent beszedek, ill. ráköltök).?


[link]

2018. júl. 5. 23:38
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak elszántan megpróbálom megelőzni a komolyabbra fordulást HERBioticum vadgesztenyés krémmel (kipróbáltam vagy nyolcat, ez jött be) és Damona rutin+aszkorbinsavval.
2018. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A visszér lényegében nem az erek problémája, csak ott jelenik meg a más szervek problémája. A leggyakrabban a máj, vese és a húgyhólyag problémája. A viszeret lehet műtéttel eltávolítani, de egy idő múlva újból megjelennek. Ki kell vizsgálni, melyik is az a szerv, mely ezt okozza és azt kell gyógyítani.

Én a Lioton gélt használtam, de a heparin tartalmú készítmények szinte biztos, hogy jók. Most viszont a hillvitalnak van nagyon jó készítménye.

2018. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!