Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorproblémáim vannak, de...

Gyomorproblémáim vannak, de ez most betegség vagy sem?

Figyelt kérdés
Előzőhéten egyszerűen csak elkezdett fájni a gyomrom és belázasodtam. Hétvége volt, így nem volt doki. Másnap már jobban lettem, harmadnap már mentem dolgozni is. Még a héten fájdogált a gyomrom, de szinte nem ettem, hisz diétázni akartam a gyomrom miatt, meg egyáltalán nem bírtam ételhez nyúlni. Viszont nem mentem el orvoshoz mert jobban éreztem magam (amúgy se szeretem, mert mindig antibiotikumot ír fel, mindenre) Csütörtökön kezdtem legyengülni, és estére megint rosszul lettem, fájt a gyomrom és rázott a hideg, fájt minden porcikám. Ma reggel is fájt mindenem, és nagyon verejtékeztem. Párom most már baszogat, hogy valami komoly bajom lehet. Viszont most beugrott, hogy nem okozhatja az, hogy nem eszem? A gyomor fájás lehet az állandó üres gyomor miatt, meg a legyengülés is. Megint hétvége van és már megint nincs orvos. Szerintetek?

2018. júl. 6. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Így biztos nem lehet pontos diagnózist felállítani! Sok embernek a belei fájnak, és arra mondják, hogy gyomor.
2018. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel lázas is voltál, így igen, ez betegség és nem ártana orvoshoz menni ha ennyi idő után is vannak még tüneteid.
2018. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!