Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A gyomorfekély okozhat lázat?

A gyomorfekély okozhat lázat?

Figyelt kérdés
A héten fájt a gyomrom, így diétáztam, nem ettem szinte semmit, de nagyon fájt a hasam. Aztán nem bírtam és ettem egy keveset, ilyenkor kevésbé fájt a gyomrom (de még tompa kellemetlen érzés megvolt). Emiatt megijedtem, hogy gyomorfekély, de tegnap este belázasodtam. Hétvége van. és nincs orvos, szóval ki kell bírnom hétfőig, de aggódom :(

2018. júl. 6. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg reflux lesz. A nem evès semmikèpp nem megoldàs, pròbálj lùgosító èteleket enni ès igyál lùgos vizet!

Egyèbkènt bármilyen gyulladàsos folyamat okozhat lázat.

2018. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én kizártam a refluxot mert csak és kizárólag a gyomrom fáj közvetlen egy pontban, néha ráz a verejték, és ugye a tegnapi láz. Más problámém nincsen, csak a nagyon erős gyomorfájdalom, mintha ettél volna valami borzasztóan rosszat és elrontottad volna a hasad és ez dupla erős fájdalommal :( Bár nem tudhatok sok mindent, csak az orvos.
2018. júl. 6. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!