Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan kijön az aranyerem....

Állandóan kijön az aranyerem. Miért?

Figyelt kérdés
Nemrég aranyerem lett és kaptam is rá kúpot, elfogyott a kúp a csomót visszanyomtam a helyére. De másnap wc-zés után már megint kint volt. Megint visszanyomtam nem volt vele semmi nem is vérzett. De másnap újra ez történt, és megint és megint. Nem tudom miért van ez, akinek volt hasonló kérem adjon tanácsot. Egyébként nem tudom lehet-e köze hozzá, de iskolába járok, tehát szinte egész nap ülök.

2018. júl. 7. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az aranyérnek igen nagy irodalma van. Olvasd végig, hogy mitől keletkezik, és hogyan lehet gyógyítani. Különben hány éves vagy? Túlsúly, étkezés rendezése?
2018. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, 14 éves vagyok nem vagyok túlsúlyos, elég vékony.
2018. júl. 7. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:

A sok ülés miatt van/volt nekem is. Egy kis idő után visszahúzódott a kenőcsöktől, de várom újbóli felbukkanását. :D

Javaslatom: kelj fel néha, óránként 10 percre legalább.

2018. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kö szisztematikus. :)
2018. júl. 7. 18:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Hülye autokorrekt. 😂 *Köszi szépen.:)
2018. júl. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!