Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ettem a potenciálisan baktériu...

Ettem a potenciálisan baktériummal fertőzött gyorsfagyasztott zöldségekből. (Bébirépa, kukorica, borsó, zöldségkeverék stb) Szerintetek várjam meg, hogy lesz -e valami bajom vagy egyből menjek el orvoshoz és kérjem ki a véleményét?

Figyelt kérdés

Viszonylag régóta eszek ilyen zöldségeket főleg főzéssel szoktam elkészíteni.

Illetve a közeljövőben (1-2hét) lesz egy vérvételem. (minden félévben csináltatok) Az alap vérkép kimutatná ha fertőzött lennék?

Mostanában (2hónappal ezelőtt) elkezdtem szedni egy protonpumpa nevű cuccot ami kibalanszolja a gyomorsavam de ennek hatására könnyebben elterjedhetnek a baktériumok a gyomromban. Ezért parázok kicsit hogy valamit elkaphatok :D


Előre is köszi a segítséget!



2018. júl. 7. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ettem nincs bajom. De ha ugyis mégy a doktorrehoz akkor kérdezz rá
2018. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondták, hogy jól átfőzve nem lesz bajunk.
2018. júl. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos 70-90 nap is lehet a lappangási idő. Én is ettem, meg az egész családom ilyeneket. Minden nap eszünk párolt zöldséget, mert cukorbeteg is van a családban.
2018. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!