Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől hullhat még mindíg a hajam?

Mitől hullhat még mindíg a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb már lassan egy éve elkezdett jobban hullani a hajam. Valószínűleg a stressztől mivel vizsgáztam, és még sok egyéb más problémám is volt az elmúlt időben... Viszont, szerintem azóta már rég el kellett volna múlnia. Voltam góckutatáson, bőrgyógyásznál, sehol nem találtak gyulladás. Vérképem rendben van, pajzsmirigyem is jó. Vitaminokat is szedtem azok se hatottak. Voltam fejbőr vizsgálaton is de arról sok rosszat hallottam úgy hogy inkább nem nagyon hiszek nekik. Most elkezdtem használni a Plantúr 39-et remélem talán segít... Szerintetek mit kéne még tennem vele? Elég szörnyen néz ki a hajam, és igen megritkult foltokban.

2018. júl. 9. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogorvosnál is voltál? Talán csak lyukas valamelyik fogad.
2018. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És egyél változatosan. Nekem is hullot régen a hajam, elég rendesen, a koleszban, mikor növesztettem félhosszúra. Végülis a sok vacak amit zabáltam, az okozta, meg a hiánya.

Utána miután levizsgáztam meg stb. elmúlt, nyomattam vitamint is, még a korpa is eltűnt, mindenféle gyoda sampon nélkül. Bár biztos sokminden okozhatja, én ezt tudom tanácsolni.

2018. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam fogorvosnál, és nem talált gócot. Csak szuvas fogam van, azt mondta az nem okozhatja. Revalidot szedtem, talán segített növeszteni, de a hulláson nem javított. Most a Scitectől szedem a Multi Prot remélem segít. Változatosan eszem, arra odafigyelek.
2018. júl. 9. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is detto így van. nem hormonális?
2018. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mert a pajzsmirigyem rendben van azt is nézték. Nők ki mellette babahaj is csak az is hullik. Ha az nem hullana talán vissza tudná pótolni magát...
2018. júl. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!