Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Talán...

Mi lehet a bajom? Talán valami betegségem van?

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdett zsibbadni mind két karom és remeget alig látam valamit össze folyt előtem a kép...éríztem hogy el fogok ájulni a barátom gyorsan meg etett egy kanál cukorral és itam egy pohár vizet fájt a a hasam a fejem és szédültem...egy idő után el mult de a fej fájás és szédülés nem...ma mikor ki mentem a konyhába ujra éríztem hogy kezd megint az leni velem mint tegnap gyorsan le feküdtem és el múlt...szóval lehet hogy csak akor van ez ha állok...lehet hogy közre játszik az alvás zavarom? 2 hónapja nem aludtam este semmit csak reggel 3 órát tudok aludni és töbször is el alszok napal este pedig semit....
2018. júl. 10. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet vérnyomás, cukor problémád is.

Egy teljes labor nem ártana. Ha nem alszol, kikészül a szervezeted. Már cvsak emiatt sme ártana felkeresni a háziorvost.

2018. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, betegséged van. Mert egészséges ember nem létezik, csak rosszul kivizsgált.

Tehát nincs más dolgod, csak kivizsgáltatni magad.

2018. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy az agyamal van valami? Pl daganat? De már a melkasom és a hátam is nagyon fáj..
2018. júl. 10. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj... ezek után mit írjunk? Ha igy gondolkodol, biztos.. :D :( Azok alapján amit leírtál, vérnyomás, cukor, vagy egyébb belgyógyászati gondod van. Ha agydaganatod lenne, más tuneteid lennének, hidd el.

És addig örülj, míg nem olyanok vannak. Vizsgáltasd ki magad, mihamarabb. Itt nem orvosok vannak, mégis mit vársz?

2018. júl. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!