Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 24 éves vagyok, szívelégtelens...

24 éves vagyok, szívelégtelenségem van, mit tegyek, hogy javuljon az állapotom?

Figyelt kérdés
Fél éve diagnosztizálták, hogy szívelégtelenségem van, próbálok változtatni az életmódomon, betartani az orvosi utasításokat, de hiába szedem a felírt gyógyszereket, nem sok javulást tapasztalok. Azok tapasztalatára lennék kiváncsi, akik hasonlóan fiatalon szenvednek ebben a betegségben, mit tehetnék, hogy az állapotom javuljon, mozgásformák közül mik a leginkább hasznosak? A futást el is felejthetem?
2018. júl. 11. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
tartsd be az orvosi utasításokat ennél többet nem igen tehetsz
2018. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szenes43 ***** válasza:
Nekem is szívelégtelenséget diagnosztizáltak,bár én már nem vagyok fiatal.Kétszer a sürgősségin kötöttem ki mert befulladtam.Írtak fel egy marék gyógyszert és kb.3 hónaponként kontrollra kell járnom a kardiológiára.A szívem bal pitvara nem pumpál elég friss vért a tüdőmbe és nem tudja kihajtani a vizet. Ezért fulladtam. Nálad miként jelentkezik?
2018. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálam is hasonlóképpen jelentkezik kedves utolsó, szintén a szivem bal oldalával van baj és minden részem vizesedik ami miatt gyakran fulladok.
2018. júl. 14. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!