Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet velem? Hova tovább?

VTimi30 kérdése:

Mi lehet velem? Hova tovább?

Figyelt kérdés
Már több,mint 1,5 éve küzdök szapora pulzussal,gyomorideggel,fejfájás,enyhe hányinger,szédülés(mint ha ittam volna),néha gomboc érzés a torokban,ájulásérzés,fura nyomás érzés a fejben,fáradtság,gyengeség..ezel menstruáció előtt erősödnek,és még miután elmúlt,azután is kb 1 hétig..ilyenkor szinte csak feküdni bírok.A rosszullétek miatt nem merek szinte sehova menni,teljesen bezárkóztam. De van,mikor 1-2 hétig semmi bajom,akkor vacsizni járunk,kirándulni stb.,de azután mindig visszatérnek ezek..jelenleg is :( Amikor kezdődött,voltam szív uh-on,ekg,24 órás ekg holter,nőgyógyász..labor..amit megismételtettem lb 3 hónapja,pajzsmirigy vizsgálat,minden rendben van. Már teljesen el vagyok keseredve,hogy mit tehetnék,hogy jól legyek,újra élvezhessem az életem.. Mégis szervi baj lenne? De 1,5 év alatt,ha komoly lenne,már történt volna valami? Nem tudok már mire gondolni..vitamínhiányom sincs..a vérnyomásom átlag 100-110 körűl van,de mindig ennyi volt.
2018. júl. 11. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
pszichiátria
2018. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!