Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mi lehet vagy...

Szerintetek ez mi lehet vagy van valakinek ilyen rajtam kivul? (Bocsi az ekezet miatt)

Figyelt kérdés
Egy picit hosszu lesz. Tobb eve (nem szuletesemtol de minimum 8-9 eve) 'kopog' a terdem ha ugy mozgatom. De olyan szinten hangosan mintha kalapacsal utnenek valamit. Mikor legelsonek megmutattam dokinak azt mondta ez nem lehet en biztos a szekkel kopogok. Aztan rajott hogy ez tenyleg a terdem. (Mind a ketto terdem 'kopog' de a bal hangosabb tompabb hangot ad ki a masiknak a kopogas melle 'recseges' tarsul) Guggolasnal annyira faj, es ekkor is recseg-ropog hogy egyszeruen nem birok guggolva maradni, se esetleg edzesekhez guggolast vegezni. Az idovaltozast mindig megerzni, faj, sajog. Idokozonkent napokig, hetekig annyira faj (ilyenkor csak az egyik) hogy menni alig birok. De ez nem idovaltozasnal hanem mintha abba az idobe begyulladna bent valami. Ilyenkor egyszer is leguggolni? Ahh lehetetlenseg. Eszrevettem mintha mostanaba picit bevizesedett volna mind ketto meg is van dagadva. Ebbe az a legdurvabb hogy 19 eves vagyok es az orvosok nem jonnek ra mi baja. Tobb gyogyszert probaltam de eredmenytelenul. MR-i se mutatott semmit. Kb harom orvosnal voltam eddig egyik se talalt semmi rendellenesseget. Az egyik azt mondta ez a kopogas egyeni adottsag. De hogy ez a borzaszto terdfajdalom mitol van nem tudta. Gondolkodok elmegyek mostanaba egy 4. Orvoshoz is. Valakinek nem volt esetleg ilyen gondja?

2018. júl. 11. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem MAJDNEM ugyanez a gondom, nekem sem tudnak az orvosok mit kezdeni vele. Ugyanígy a térdeimmal vannak gondjaim, mint neked, nekem is recseg-ropog. Nekem egyéni rendellenességei vannak a térdeimnek (guggolás, lepcsőzés ilyesmi elég szenvedés mondjuk már megszoktam) gyógytornásztam is de az orvos azt mondta, hogy nem segített (amit magamtól is érzékeltem de mindegy -.-"). Mikor először voltam ott azt mondta gyógytorna, és ha az nem segít megműtik. De most azt mondta, hogy nem fog műteni és nem is ajánlja, mert nagyobb az esélye hogy romlik, mint hogy javul. És én fiatalabb vagyok mint te,úgyhogy ez nem kor függő.
2018. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Passz...nem kopnak a térdedben az izületek?

Amúgy ha fájnak ajánlom a mágneses kis térdre valót (nem tudom mi az orvosi elnevezése) sajnos nem lehet 0-24ben hordani, de a fájdalom ellen abszolút jó.

2018. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyan ez van hogy a lepcsozes guggolas sot neha a menesnel is legszivesebben orditanek annyira faj. Nekem meg mutet szoba nem jott mert egyaltalan nem tudjak hova rakni. De viszont az evek mulasaval ahogy megfigyeltem egyre rosszabb, a fajdalom is erosebb, es eddig vizes se volt. Valamit kell kezdeni vele mert evek mulasaval en fogom megjarni vele hogy majd menni se tuduk meg esetleg hasznalni se tudjam majd a labam..
2018. júl. 11. 14:48
 4/4 A kérdező kommentje:
2 es. Egyszeruen fogalmam sincs mik kopognak de nagyon hangos, es ha megfogod erezni mintha a csontok utnek egymast. Akarkinek mutattam mondtak hagyjam abba mert ez borzaszto es a hideg razta oket. Mintha szo szerint ahogy leirtam kalapacsal utne az ember valamit.
2018. júl. 11. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!