Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sikerült valakinek kigyógyulni...

Sikerült valakinek kigyógyulni a frissen diagnosztizált és kezelt lyme betegségből?

Figyelt kérdés
Olyan emberektől várok elsősorban választ, akik észrevették a tüneteket, orvoshoz fordultak, és sikeres kezelés után tünetmentesek. Csak a rosszat lehet olvasni, pedig elég gyakori ahhoz képest hogy senkit ne tudjanak kigyógyítani. Hozzáteszem én is 1 hete szedek rá antibiotikumot.

2018. júl. 11. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még a korai stádiumban megfelelően kezelik, akkor 90% feletti a teljes gyógyulás aránya. Ez pszichológia: ha minden ok, csendben ülünk otthon. Ha nem sikerül a kezelés telekürtöljük velel a netet. Ezért látunk a neten sokkal több sztorit a félresikerült kezelésekből.
2018. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk két családtag is átesett rajta. Az egyiknek pokoli nehéz volt, mert a háziorvosa hazaküldte a full tipikus Lyme kokárdájával, hogy ne hipochonderkedjen, az biztos hogy nem az, így akkor került ismét orvos keze alá, amikor jött a többi tünet és hát onnan már kétséges volt a dolog, de meggyógyult, ha nehezen is!

A másik családtagnak nem volt ilyen félrediagnosztizálós gondja, ugyanis ő maga is orvos, korán megkezdődött a kezelése és neki is sikeres volt. Én szerencsére még nem olvastam rémtörténetet erről, pedig nálunk ez fokozottan téma, a munkakörömben pl. kötelező a kullancs okozta agyhártyagyuszi elleni védőoltás, az üzemorvos/munkavédelmis meg mindig elmondja, hogy a Lyme-kór jól gyógyítható.

2018. júl. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen helyen dolgozol hogy ez kötelező? :-)


Amúgy én nem tudom kigyógyultam-e, de 3 éve a csípés + antibió után nem lett még bajom.

2018. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
(Természettudományos területen, így megfordulhatunk vadonban, erdőn-mezőn, magas fűben, susnyásban stb., sokan dolgoznak még olyan munkakörökben, ahol érintkezni kell a természettel és így munkavédelmi előírás bizonyos oltásokat megkapni.)
2018. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mennyi ideig kellett antibiotikunot szedned?

Én 3 hétig szedtem Zinatot. Az antibiotikum nem okozott utána gondot?

2018. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia, 20 napig tartott a kúra, kedd reggel vettem be az utolsó szemet. Mellette végig probiotikum, azt még egy hétig szedem pluszba. Nekem zinnat 500mg volt. Jövő hét szerdán megyek kontrollra.
2018. júl. 26. 21:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja az antibiotikum elhagyása után két napig fájt a fejem hol jobban hol nem annyira, nagyon enyhe megfázásos tüneteket vettem észre. De ma már semmi tünet nem jelentkezett.
2018. júl. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!