Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A fülcimpàmra nőtt egy daganat...

A fülcimpàmra nőtt egy daganat, de belül van Ha hozzàérek fàj, de ez nem olyan mint egy pattanás, hiszen belül érzem És mostanában kék foltok jönnek ki rajtam mindenhol, a lábamon is és a karomon Mintha beütném Ez ugye rák jele?

Figyelt kérdés
2018. júl. 13. 05:22
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem is a rák jele, de a külső trauma nélkül jelentkező bőr alatti kék foltok valamilyen vérzési rendellenességre utalnak. Meg kell mutatni a háziorvosnak, aki majd adhat beutalót hematológiai szakrendelésre.
2018. júl. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Pattanás lesz az, nekem is volt nemrégiben fülcimpa belsejében, eléggé fájt. Jóddal kenegettem és pár nap alatt leszáradt, eltűnt a duzzanat és a fájdalom.
2018. júl. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy nem hiszem hogy a kék foltok összefüggenek vele, azzal menj el a háziorvoshoz, kellene egy vérkép.
2018. júl. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!