Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek, mi lehet ez?

Nagyon félek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap véletlen kitapintottam egy csomót a fülemmel párhuzamosan, a tarkóm bal oldalán. Nem érzem olyan nagyon picinek, mint ha egy borsó vagy 1,5x lenne egy borsó.

Régebben is volt ez, de akkor vagy eltünt vagy nem is tudom, olyan volt mintha az izom picit be lenne ott feszülve.

Csak most egyik napról a másikra hirtelen ez nagy lett.


24 éves vagyok, nem fáj ha nyomom.


Meghalok? Sírni van kedvem, hogy most amúgyis minden stresszes.. erre még ez is.



2018. júl. 14. 11:50
 1/9 A kérdező kommentje:

Nem is merem masszírozni, nehogy legyen vele valami.

Tönkretesz ez az élet, egyik dolgot még meg sem oldom, már jön a másik.

A szüleimnek, hogy fogom elmondani ha meghalok.. csúcs szuper

Már remegek az idegtől

2018. júl. 14. 11:55
 2/9 anonim ***** válasza:
NE PÁNIKOLJ!!! Nem most halsz meg, hanem lehet csak 50 év múlva. Nem vagyok orvos, de úgy tudom, hogy ha élesen körülhatárolt a széle, akkor jóindulatú, de ha a széle szerteágazó, akkor LEHET, hogy rosszindulatú. Az is kedvező jel, hogy nyomásra nem fáj, de ezt orvos döntse el, ne én. Hétfőn menj el orvoshoz.
2018. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Túl reagálod. Nyugalom, a fő problémád a stressz! Ezzel kéne valamit kezdeni, mert ezt nagyon túl reagálod.

A kis csomó a nyakadon lehet nyirokcsomó, lehet zsírcsomó. (Nem tudom pontosan hol van amiről beszélsz.) Semmilyen tüneted nincs, még csak nem is fáj.

2018. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen a képen ábrázoltam, hogy pontosan hol van.

2018. júl. 14. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nyirokcsomó. Elképzelhető, hogy lezajlott nálad egy fertőzéses-gyulladásos megbetegedés, nem is kell, hogy mostanában legyen (nekem a nyakam két oldalán vannak végig már évek óta - nálam autoimmun betegség okozza, a fiamnál dettó ez van, csak neki a tarkójánál van sok tapintható nyirokcsomója), lehet nálad is régebben volt és abból maradt vissza.

Érdemes megmutatni egy orvosnak, de nem kell rögtön halálra ítélned magad, lehet teljesen egyszerű, ártatlan oka is.

2018. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és persze simán egy gyulladt pattanás is lehet. :)
2018. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, meg fogsz halni, majd talán 50 év múlva, de nem emiatt. Ezt csak valaki más (bőrgyógyász orvos ?, ha már hallottál ilyenről) tudja pontosítani. Sok minden lehet, akár faggyúmirigy túltengés vagy hístiocytoma is.
2018. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fejen gyakori a lipóma, ez teljesen ártalmatlan, még ne temesd magad, majd mutasd meg a háziorvosnak hétfőn, hogy megnyugodj.
2018. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a halálfélelmem elmúlt. Hétfőn elmegyek, csak mostanában tényleg nagyon nehezek a napjaim és már az érzéseimet sem tudom irányítani. Erre ez is.


Köszönöm, Isten áldjon titeket!

2018. júl. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!