Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Nem hiszem...

Mi lehet a bajom? Nem hiszem hogy csak egy megfázás lenne.

Figyelt kérdés
4 napja fáj a torkom, ittam rá gyógyteákat, strepsils stb és nem múlik el, rendesen be van dugulva az orrom napközben fújom, és ami a legrosszabb hogy kegyetlenül fáj a fejem elalváskor 2napja. Nem is tudok elaludni miatta. Lázas nem vagyok. Egyébként nem tudom mitől/hogy fázhattam meg ha ez az?vagy mi

2018. júl. 17. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Fejfájás a náthától lehet, főleg ha be van dugulva az orrod, orrcsepp kellene ami kihozza a letapadt váladékot és persze torkodat nézesd meg a háziorvossal, mert lehet gyógyszer kell a gyógyuláshoz. Nyári hűléses vírus lehet, menj orvoshoz.
2018. júl. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
torokgyulladásnak hívják ha fáj a torkod már alapból, nem megfázásnak. strepsils nem is fog hatni, annyi hatása van mint egy cukorkának kb. orvoshoz nem tudsz elmenni? két nap alatt helyretette egy antibiotikum. de szenvedhetsz is még ha akarsz. amúgy vénymentesekből a neo citrant és a dorithricint (abban van egy kis antibiotikum is) ajánlom, azoknak még hatása is van.
2018. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!