Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon sokat alszom, nyirokcsomóim megduzzantak a tarkómnál, fáj a szememnél ha összeszorítom.

Emellett a testem néhány részén olyan, mintha jól megvertek volna.

Étvágytalan is vagyok.


Kb. olyan mintha valamim be lenne gyulladva csak igazából nem fáj a torkom vagy nincs bedugulva az orrom. A többi tünet elég hasonló csak ezek most elmaradtak.


Lehet, hogy a ventitől kaptam egy homloküreg gyulladást vagy valami hasonlót?


De az lehet anélkül, hogy az orromból nem jön váladék és nincs bedugulva?


Amúgy nem érzem olyan rosszul magam.



2018. júl. 17. 09:43
 1/7 A kérdező kommentje:

"Emellett a testem néhány részén olyan, mintha jól megvertek volna." = Mintha izomláz lenne benne és fáj.


Jah és annyit még hozzá kell rakni, hogy nemrég ment le a vizsgaidőszak és az utáni pár hétben is roppant egészségtelen életmódot éltem.

Hajnali 3-kor feküdtem, 8-kor keltem, 12-16-ig aludtam, majd újra fent voltam hajnali 3-ig.

Nulla mozgással.

2018. júl. 17. 09:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Homloküreg gyulladást nem kapod el, de ha neki valamilyen vírusos betegségtől lett, akkor azt igen, egy nyári influenza is járhat ilyen tünetekkel, de menj el a háziorvoshoz és majd kiderül.
2018. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"ventitől" alatt a ventillátort értettem.

Hogy lehet megizzadt a fejem, magamra állítottam a ventillátort és megfújt.


Tényleg olyan, mint egy influenza csak nem csöpög az orrom és nincs is eldugulva.

2018. júl. 17. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:

:-)))) Akkor ezt jól félreértelmeztem.


Influenzánál nem jellemző a nátha, orrdugulás, az inkább náthánál van.

2018. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma voltam az orvosnál, holnap labor.

Magas volt a vérnyomásom.

2018. júl. 17. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ezek a tünetek jelentkeztek pár napja. Azt hittem agyonvertek. Mindenem fájt. Vizsgák után gyakori. Kimerültség és hamarabb összeszed az ember minden nyavalyát.
2018. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Haldokolsz.
2018. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!