Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utalnak...

Milyen betegségre utalnak ezek a jelek? Menjek orvoshoz vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A testem részeinek méretei növekednek (pl.: csípő, has, comb), de a súlyom nem növekszik, sőt inkább csökken. Kívülről testesebb lettem, de a súlyom nem azt mutatja, hogy hízok. Ez utal valami betegségre? Forduljak orvoshoz vele mindenképp vagy ez csak egy normális dolog, amit nem kell figyelembe vennem?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

(21 éves nagyon sovány lány vagyok.)



2018. júl. 18. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Fáj valamid, rossz az emésztésed, vagy más anyagcsere problémáid vannak, esetleg lelki problémák?

Ha igen, menj orvoshoz.

2018. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem veszíthetsz vele semmit, ha utána érdeklődsz.
2018. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
A nagyon sovány lányok látják magukat kövérnek. Ez bizony betegség, és anorexia a neve. Fordulj orvoshoz, mindenképpen.
2018. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy anorexia. Inkább hízni szeretnék, de a hasam fel van puffadva és a combjaim is. A hasam érzékeny, de főleg az alhasam illetve a szeméremdombom nőtt meg egyik napról a másikra.
2018. júl. 18. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
ha nem eszel felpufad a hasad, ez természetes, szegeny orszagokba is keszult mar nem 1 kép ahol mindenkinek felvolt pufadva a hasa és nem azert mert anyira sokat ettek
2018. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egészséges életmódot élek, normális mértékben étkezem és sportolok heti 5 alkalommal
2018. júl. 18. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Fotón meg tudnád mutatni kb hogy nèzel ki?

Úgy egyszerűbb lenne...

Ennyiből szerintem lehet a vérkeringéseddel is, és a gyomroddal is gond van...

2018. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én azt mondom keresd fel a házi dokit. Ha normálisan étkezel sport mellett, akkor nem teljesen normális. Szerintem vérvételre első lépésben el fog küldeni
2018. dec. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!