Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tud egyàltalàn meggyógyulni?

Hogy tud egyàltalàn meggyógyulni?

Figyelt kérdés
Kevert fertőzèsem van, ès hüvelygyulladàsom. Szedek rà gyógyszereket. Tiszta sebes vagyok alul, (gennyes, vères) mind a hüvely nyílàsnàl mind a húgycső nyílàsnàl. Hogy fog tudni ez egyáltalàn begyógyulni mikor a vizelet mindig èri ami ugye savas? Ilyenkor annyira marja a falat tudnam kaparni. :(

2018. júl. 19. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Begyógyul, nyugi... a vizelet normális esetben nem tartalmaz káros baktériumokat.
2018. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
töröldle valami lágy zsebkendővel vagy törlővel wc után egyből
2018. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem ugye az aggaszt ami begyógyul pár óra alatt a következő pisilès (bocsi a kifejezèsért) annyira kimarja hogy újra kisebesíti ès ez egy ördögi kör. :( az sajnos meg lehetetlen nem pisilok addig míg be nem gyógyul teljesen :(
2018. júl. 19. 09:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen mostanàban nedves törlőkendővel törölöm àt wc hasznàlat utàn.
2018. júl. 19. 09:31
 5/5 anonim válasza:
mondjuk az nekem se világos miért olyan savas a huggyod igyál több vizet ne aggódj megfogsz gyógyulni hamar
2018. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!