Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hónapja ráng/remeg a jobb...

Egy hónapja ráng/remeg a jobb szemhéjam, valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Pontosan egy hónapja kezdte el. Nem tikkel, hanem a jobb felső szemhéjam külső felében remeg az ideg. Nem nagyon, de egyfolytában. Szedtem rá napi 3*1 B1 vitamint, 2*2 MagneB6-ot, aztán irtak fel a neurológián 2*1 myoflexint, illetve este 1 db 0,25-ös Frontint, szedem őket már 3 hete, de nem múlik... Fáj a szemem is, sokszor a fejem is. Majd 30-án kell visszamennem a neurológiára, azt mondta a dr. Nő, hogy addig el kell múljon a fent említett gyógyszerektől, de egy kicsit sem lett jobb... :( Valakinek van ezzel tapasztalata? Meg azzal, hogy ezek után mi a teendő? Volt már valakinek ilyen? És mi lett a vége? Nagyon félek, hogy valami komoly baj all a háttérben.. :(

2018. júl. 20. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, ill. visszatérően van, ha felhalmozódnak a problémák, amiket nem tudok megoldani vagy ha szorongok valamitől. Vitamint szoktak rá adni, általában nem nagyon használ, de szerintem nem lényeg, hogy ugrál. Ha a stressz megszűnik hosszabb nyugodtabb időszak jön akkor elmúlik és akár évekig nem tér vissza.
2018. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már egyszer, de akkor a vitamintol elmúlt 2 hét utan... Most semmi, ezért aggódom.. :(
2018. júl. 21. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Ideg téma sajnos. A stressz okozza. Már elmúlt. Lazíííííts és vedd be a leszarom tablettát! :-)
2018. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy tényleg csak ez okozza, mert aludni nem nagyon alszom sokat.. Van egy 2 éves kislányom és iszonyat rosszul alszik... Kb. 3-4 órát alszom egy nap 3-4 részletben. Csak egyre rosszabb már a szemem, és félek, hogy komolyabb dolog van mögötte... Hogy nem múlik egy hónapja :/
2018. júl. 22. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!