Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyilal a derekam es huzodik...

Nyilal a derekam es huzodik az oldalam, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap lettem ra figyelmes, hogy bele-bele nyilalgat a jobb oldalamba, neha olyan mintha a csipocsontomba, de a derekam is erintett. Nem elviselhetetlen, nem egesz nap folyamatosan ilyen, de elegge idegesit. A heten voltam ultrahangon, rontgenen eros oldalgorcs miatt, talaltak vesehomokot, vesekokepzodmenyt illetve meszesedest/phlebolithokat. Ezt okozhatjak ezek? Vagy masra gondoljak? Esetleg valami ideggyulladas? Vagy ez meg ezeknek az utorengese? Ulomunkat vegzek, heti 40 oraban, nem vagyok tulsulyos (sot..), es nem sportolok, keveset iszok bar arra mostmar probalok odafigyelni. A menstruaciom tegnap jott meg, de eddig ilyen furcsa panaszt nem okozott, csak szimpla derekfajast. Ha kenyelmetlenul fekszem akkor is nyilal, nehez megtalalni a jo pozt. De tobbnyire ezen az oldalon jo fekudni, ami faj. A vizeletemben magas volt kicsit a feherversejt szam, lehet valami gyulladas? El fog ez mulni?

20/L



2018. júl. 20. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze simán lehet vesekőtől. Nekem most vették ki. Január óta szenvedtem vele
2018. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!