Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhat ilyenféle gondokat...

Okozhat ilyenféle gondokat bölcsességfog?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok betegségért lehet felelős egy gócos fog. Nem sokára kiszedik, de érdekelne mások tapasztalatai.

Több egészségügyi problémám van. Az érdekelne, hogy voltak e bárkinek ilyenféle gondjai, amíg ki nemszedték azt a bizonyos fogat?

- rossz lehelet, gyorsan zsírosodó haj+elvékonyodás-töredezés, súly gyarapodás

Kb. ezek a legzavaróbb tüneteim a fájdalman kívül.

A rossz leheletem ellen kiszedettem a gócos manduláimat, nem múlt el a probléma, ekkor merült fel ugye a fogászati góc.

Évek óta zsírosodik a hajam, naponta kell megmosnom. Bőrgyógyász írt fel gyógyszert, de leginkabb a pattanásaimra szánta. A szintén évek óta tartó kipattogás elmúlt, amíg gyógyszerem volt, elég volt 3-4 naponta hajat mosnom. Már nem írja fel a gyógyszert, mert egy darab mitesszerem sincs már, nemhogy pattanás. De ennek is örülök.. Nem tudok fogyni, hiába alig eszem, (nem éheztetés céljából) egyszerűen csak nem eszem annyit mint mások egy nap. Kicsit alulműködik a pajzsmirigyem. Ettől lehet a hízás.. Na de a gyulladt fog lehet e hatással a pajzsmirigyemmel? Tavaly augusztusban szedték ki a manduláimat, azóta mindkét fülem fáj. Ezt is vélhetem a jelenlegi fog gyulladásra? Várom a tapasztalatokat.



2018. júl. 21. 09:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy étrendet is változtattam, már inkább teljeskiőrlésű dolgokat eszem. Édességet, nassolni valót nem eszem, cukros üdítőket egyáltalan nem iszom..
2018. júl. 21. 09:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért zsíros a hajad, mert naponta mosod.


Nem egészséges, pláne, ha szar samponnal.


A pajzsmirigyedet meg nézesd meg.

2018. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hajad állapotán nem fog segíteni. A bőrgyógyász ha jól gondolom isotretinoint írt fel neked, az elhagyása után visszaáll a haj zsírosodása. Szilikonmentes sampont keress, a hajvégekre pedig használj balzsamot. Naponta semmiképp ne mosd.
2018. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer nyáron kipróbáltam, hogy három hétig nem mostam, otthon voltam persze.. nem vált be. Akik azt vallják, hogy magától megtisztul a fejbőr, azoknak nem zsírosodik így gondolom.. Nem kicsit zsírosodik hanem nagyon. Szerintem senki nem olyan buta, hogy zsíros hajjal megy utcára, dolgozni, stb.. Próbáltam már hajmosó szappant, mindenféle sampont, stb.. nem segített. Ezért gondolom, hogy belsőleg nem oké valami, ezért várok olyan válaszra, aki ugyanebben a cipőben járt, de valami oknál fogva megszűnt neki. Belső gyulladásra gyanakszom. Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 21. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!