Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van ez, nagyon félek?

Mitől van ez, nagyon félek?

Figyelt kérdés
Két hete nagyon félek a nyelőcső daganattól. Folyadékivásnál jelentkezik a probléma, a nyakamnál, néha mintha lenne rajta valami. Ha nem stresszelek, akkor gyakorlatilag nem is érzem. Más gond nagyjából nincs is. Tudom, hogy nagyrészt 50 év felett jelentkezik, dohányosoknál,italosoknál, ráadásul ritka. Én ettől évtizedekre vagyok, nem iszok, nem cigarettázok. Mostanában hajlamos vagyok betegségeket beképzelni, hipochonder szerűen. Hetekig féltem nem olyan rég a semmitől, hatalmas volt a stressz. Egyébként családban nincs öröklődés. Héten megyek több orvoshoz is, eddig voltam mellkasröntgenen, vérvételen, eltérés szerencsére nem volt. Mások szerint is túlaggódom, az orvosok sok ilyen gondolatmenetemet is cáfolták már meg.

2018. júl. 21. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima megfázas,vagy huzat okozta torok kaparászás😂
2018. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dili, nyugodj meg. Mindenki le van sz.rva.
2018. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok meg kedves valaszolok de ti nem nagyon ertelmes egyeniseguek vagytok..


Kerdezonek

Szerintem menj orvoshoz es panaszold el

Lehet valami pszichés dolog de nem biztos.. Jobbulasz

2018. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobbulast*
2018. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!