Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy stroke-om lesz?

Lehetséges hogy stroke-om lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap este fele edzettem itthon... Amikor kézen álltam és úgy nyomtam ki magam utánna baromira elkezdett fájni a fejem elől a homlokom tetején 2 oldalt (még sosem fájt ennyire) majd elkezdtem szédülni , látásom is rosszabodott, és beszédzavarom lett ,nemtudtam egy mondatot normálisan elmondani egyik szóba mindig megbotlottam(Ezek ugye nagyon hasonlítanak a Tia tüneteire) ez kb 10 percig tartott ez nagyon furán éreztem magam csak a fejfájás maradt és egy kevés szédülés de az is enyhült, még most is fáj de nem olyan erősen.

Elmentem az ügyeletre késöbb mert szédültem még és a fejem is fájt ... meg mérték a vérnyomásomat az rendbe volt meg hallgatták a szívem ,le kellett feküdnöm nézésemmel követnem kellett az orvos ujját , mind két kezemet rá kellett tennem az orromra fel váltva majd a lábamat a térdemre, utánna kaptam egy fájdalomcsillapító oltást és elengedtek. De be vagyok parálva hogy valami komolyabb bajom is lehet :c Lehetséges hogy az erőlködéstől Tia-t kaptam ami a stroke előjele?



2018. júl. 21. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Hány éves vagy?
2018. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19
2018. júl. 21. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen, lehetséges.
2018. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy. Szerintem inkább folyadék hiányos vagy. Edzel, meleg van ez okoz ilyen tüneteket. Igyál napi 2-3 liter vizet. Ne üdítőt! Ne alkoholt! Holnapra rendbe leszel. De figyelj oda minden nap meglegyen a napi folyadékbevitel!
2018. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sok folyadékot iszom. De pont akkor kezdett el fájni amikor ki akartam nyomni magam fejenállásbol kézenállásba akkor kezdett el nagyon erősen fájni és ájulás érzetem is volt majd lassan enyhült a fájdalom. A fejem az most is fáj még
2018. júl. 22. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Jobban vagy?
2019. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődnék, mi lett veled azóta?
2019. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!