Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájhat a szemem miatt a fejem?

Fájhat a szemem miatt a fejem?

Figyelt kérdés
4 éve belepukkant egy kissebb hazfegyver szerű vapami a fejembe . Akkor beis vittek a korhazba mert tele ment a fejem ilyen repesz darabokkal az hogy muanyag darab vagy mi azt nemtudom es az orvosok sem tudtak csak annyit mondtak hasonlo a tetovalashoz ami beleégett a szemembe es a fejembe a szememből sokat kiszedtek meg az arcombol is de maradt a szemembe 3-3 olyan mimt egy kis mitaszer eleje kis fekete . Hogy attol fajhat e a fejem jobb oldalt es nyomast erzek a jobb szememen is es szedulok is . Olvasgattam a neten ezekezlt a tuneteket de mindenhol az agydaganatot irjak . Ezert kezdtem el aggodni .

2018. júl. 22. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha nem olvasgatnál a neten, mert a legapróbb tünetnél is kihozza a daganatot is. Ezer más dolog is okozhat szem és fejfájást, nekem már nátha előtt is volt ilyen, amig ki nem jött. Ha nem múlik holnap sem, akkor nézesd meg a szemed szemészeten és a fejfájás miatt menj el a háziorvoshoz.
2018. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is ez volt, amit az előző ír
2018. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!