Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja hasmenésem van, mit...

3 napja hasmenésem van, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
3 napja folyamatos hasmenésem van, ma reggel voltam orvosnál, azt mondta vírus, írt fel gyógyszert (tasectan) de már nagyon elegem van belőle, higy bármit eszek vagy iszok, 5 percet sem tölt bennem. Egy az egyben átfolyik rajtam minden. Diétát betartom, de már nagyon éhes vagyok. Bevált módszerek esetleg?
2018. júl. 22. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Bevált módszer: beveszem amit az orvos felírt.
2018. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hű komolyan? :O Hogy én erre nem gondoltam....ja de csak az a probléma, hogy amint veszem, szalad is kifelé..nem tud felszívódni
2018. júl. 22. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ha olyan igazán durva, erős hasmenésem van, akkor teljes koplalást tartok három teljes napig, akkor nem is kell semmilyen gyógyszer. És ez mindig bejött eddig.



Nem eszek és nem is iszok semmit, csak és kizárólag tiszta vizet. Még kávét vagy teát sem. Ha nincs semmi bevitel, akkor kimenet sem lesz. És három nap alatt meg tud nyugodni és gyógyulni szépen a beteg gyomor, mert teljesen lekerül róla a terhelés, nem kell dolgoznia egyáltalán.



Egy kicsit nehéz megállni, de nem vészes, ha az ember eldönti fejben, akkor azért lazán ki lehet bírni.

2018. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két darab széntabblettát vegyél be nyeletnyi vízzel. Felszívja a toxinokat a gyomorból. Nincs mellékhatása, feketére színezi a székletet, de az semmi. Legjobb a széntabbletta.
2018. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!