Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig halaszthatom a pihentet...

Meddig halaszthatom a pihentetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 19 éves diàk vagyok és a nyári pakolàsi munkától feltételezhetően ínhüvelygyulladásom van, hamarosan próbálok elmenni dokihoz vele. Igyekszem pihentetni itthon, fáslizom munka közben és alváshoz is sokszor, hogy minél többet és jobban tudjam pihentetni, illetve ne terheljem annyira, borogatom ès kenem az úgynevezett Inno-Rheuma kenőccsel. Az egyetlen baj, hogy habár el is megyek dokihoz, 5 hétig még nem igazàn tudom megtenni, hogy maximálisan pihentessem, különböző okokból, még 5 hètig folyamatosan dolgoznom kène (értsd: heti 5 x 8 óra, így nem teljesen folyamatos.)

Lehet valami komoly baj, ha mèg 5 hètig dolgozom vele és igyekszem ezalatt is kímélni, vagy ez nagyon sok idő és inkàbb ne szórakozzak vele? Valakinek valami tapasztalat? Nagyon nrm örülnèk, ha akár 1 hét pihit most meg kéne próbálnom beiktatni, de persze első az egészség.



2018. júl. 22. 21:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem, hogy nem fáj folyamatosan, időközönként nyilall bele a fájdalom, változó, hogy terhelés vagy pihentetés alatt. Az ujjam kicsit mintha meg lenne duzzadva, nem tudom így mennyire számít komolynak. Bízom benne, hogy jövőhéten meg tudom nézetni, hisz a doktor fogja csak látni a helyzet komolyságát, de jó lenne valamit megtudni a kérdésemmel kapcsolatban, akár megnyugtató akár ijesztő, mert erre konkrét választ nem találtam, csak hogy többen is vannak akik hónapokig nem mentek dokihoz vele, de mostmár elakarnak, így az annyira nem megbízható :(
2018. júl. 22. 21:35
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kiváltó ok továbbra is fennáll (pakolás, cipekedés), nyilván nem használ. Sőt, rosszabbodhat a dolog. Mérlegelned kell, megéri-e. Az jó lesz, ha minél hamarabb orvoshoz mégy.
2018. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!