Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy a homlokomon...

Lehetséges, hogy a homlokomon a hajszálerek valamelyik szertől lettek láthatók? Calcipotriol, betamethasone, fluocinolone, és acetonide hatóanyagok vannak bennük, pikkelysömörre, bőrgyulladásra, és ekcémára.

Figyelt kérdés

#ekcéma #pikkelysömör #homlok #bőrgyulladás #hatóanyag #hajszálér #Calcipotriol #betamethasone #fluocinolone #acetonide
2018. júl. 22. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, rá is volt írva a tájékoztatójára, hogy rendszeres használata elvékonyítja a bőrt...
2018. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...mármint a szteroid rendszeres használata...
2018. júl. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Visszaáll magától, ha abbahagyjuk a hssználatát?
2018. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én sosem használtam hosszan szteroidot*, és erről érdekes módon nem is olvastam. De hát az emberi szervezet csodálatos, csak helyreáll.


*Nem a fenét nem, a 80-asok elején-közepén igen, teljes tudatlanságban, akkoriban kevés orvos volt annyira lelkiismeretes, hogy erről a veszélyről szóljon, én meg el sem olvastam a tájékoztatókat.

2018. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mit okoz a szeroid még a bőrelváltizáson kívül? Kifejezetten erre a szerre gondolok.
2018. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjak? Pont ezt a szteroidot nem ismerem. Kell-e ismerni pont azt a rablót, hogy tudjad, ez is éppúgy félholtra ver, mint a másik a múltkor? A rabló rabolni jön, nem pedig a verseit felolvasni.

Minden, ami itt olvasható, az igaz a szteroidra, ő is csak szánalmasan dadogva próbál meg kitérni:

[link]

Én annak idején egy ismerős javaslatára felírattam a Dermovate nevű kenőcsöt, majd otthonról felhívtam a bőrgyógyászt, hogy elfelejtettem megkérdezni, hogyan is kell használni, mire rendkívül feszült hangon rámmordult, hogy: mondtam, hogy egy hónapban maximum egy hétig!!! De nem mondta. :D

Amit hosszabb ideig használtam, az valami lengyel volt, az meg hiába volt szteroidos, nem használt - de azért, gondolom, ártott. :D

2018. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!