Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Evvel érdemes kórházba menni?

Evvel érdemes kórházba menni?

Figyelt kérdés

1 hete megy a hasam ma meg hányingerem is van.. Majdnem kihánytam a gyógyszert.. Inni nem merek mert félek hogy kihányom... Nem ettem semmit mert kihánynám..

Evvel érdemes menni kórházba?


2018. júl. 23. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem artana. A kiszaradas halalos is lehet. Infuziora van szukseged, azt meg csak ott kaphatsz.
2018. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes. Max hazaküldenek, de legalább egy orvos megnéz.Probiotikumot érdemes lenne szedned, lehet hogy az segít.
2018. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz nem tudsz menni? Enni nem muszáj, de igyál kortyonként, lassan, szünetekkel. Nem egyszerre egy pohárral. Patikában kaphatók elektrolitporok, amik pótolják az ásványi anyagokat. Mióta nem iszol? Ha több, mint egy napja, akkor mehetsz kórházba is, csak több óra, mire orvoshoz kerülsz, és ott infúziót adnak neked.
2018. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb 1 napja nem ittam semmit.. Még nem mutatkoztak a kiszáradás jelei de meglátogatok egy orvost :/
2018. júl. 23. 14:47
 5/8 anonim válasza:

Orvostan hallgató:


Nagyon vigyázni kell az ivás kihagyásával, a legveszélyesebb, amit tehetsz, és igen, el kell menni egy orvoshoz, először háziorvos, aztán beutal, ahová kell, és valszeg belgyógyászhoz fog küldeni. De lehet, hogy valami vírus/baci az oka, stb...jobbulást :)

2018. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából jobban vagyok :) nagyon sokat segített a víz ivás.. De azért a kajálással még baj van :/
2018. júl. 24. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiskoromban amikor ilyen hanyos, hasmeneses beteg voltam mindig azt mondta a doki, hogy nem baj, ha nem eszek, ha ugyis visszajon avval a lendulettel. A viz a fontos ilyenkor, ha mashogy nem megy, akkor kis kaveskanallal. Egy pici csipet sot tehetnel a vizbe, ilyenkor hasznos. 2-3 napig nem nagyon eszel nem lesz semmi bajod, ha ugyis kijon, akkor tok folosleges. De azert egy dokit latogass meg! Meg ha picit jobban erzed magad, akkor probalj valamit enni pl fott krumplit vagy reszelt almat, az ilyenkor jo, vagy a szokasos ropi pl.
2018. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, kajálni nem fontos, ha egy hétig nem eszel, akkor se halsz éhen. Ha rögtön kijön, akkor ne is egyél, mert folyadékot is vesztesz vele. Ráérsz 1-2 nap kihagyással, csak könnyűt és keveset.
2018. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!