Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez a mandula...

Szerintetek ez a mandula egészséges? Kép lent

Figyelt kérdés

a mandulám sokat fáj, ha iszok 1 kicsit hidegebb italt vagy eszek egy fagyit már megfájdul. sokat érzem mintha csurogna valami a torkomon (váladék)

és a szám büdös.... szerintetek hogy néz ki a mandulám ?


[link]



2018. júl. 27. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Mi hiába nézegetjük, nem vagyunk orvosok, hogy megállapítsuk ki kell-e venni. Igen, elég duzzadt. A gégészeten beutaló nélkül megnézi neked egy orvos, ha szükséges kenetet vesz a garatodból, nincs-e bakteriális fertőzés. Azt, hogy idült gyulladás van-e vérvizsgálatból meg tudják állapítani. A nyelved nagyon lepedékes, attól is lehet kellemetlen a leheleted.
2018. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lepedeket minden nap lekaparom es semmi :(
2018. júl. 27. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Meg kéne nézetni orvossal!A mandulád nagy,de láttam már nagyobbakat is.A torkod viszont gyulladtnak látszik.Az én torkom detto ilyen randa,bár a manduláim nekem nem nagyok.

A szájszag lehet a lepedékes nyelvedtől,de a gyulladt torok,gennyes mandulák is okozhatják.Vizsgáltasd meg a torkod minél előbb.

2018. júl. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

De kicsi uvulád van,mint egy lánynak!

A torkod viszont elég randa,menj orvoshoz.

2019. máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar kivettek a mandulam.
2019. máj. 31. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!