Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet vakbélgyulladásom?

Lehet vakbélgyulladásom?

Figyelt kérdés

Lehet ez vakbélgyulladás?

Este kimentem a konyhába és hirtelen elkezdett feszíteni szúrni a hasam jobb oldala alsó tájékon.Valami istentelenül fájt,azthittem lefordulok az ágyról.Aztán 2órára rá csillapodott.Viszont még mindig fáj azért elég rendesen,ha köhögök,ha megyek,ha mozgok.Elmennék orvoshoz,de ő úgyis a kórházba küldene be.+van egy hátulütője hogy miért nem megyek orvoshoz..



2018. júl. 28. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
azt nehogy elbagetilázd mert úgy jársz mint én június elején. Én vártam vele hogy mentőt hívjak vagy ne vagy jó 5 óra hosszat kínlódtam mire olyan erős fájdalom lett hogy mentőt hívtam. Hogy mi lett a vége? elpattant és a hasüregi fertőzés következtében szepszis alakult ki. Szerencsére túl éltem 2 műtétet követően a másodiknál érzéstelenítést sem kaptam úgy ahogy voltam felnyitottak hogy kitisztítsák az első műtéti sebet. Ne akard megtapasztalni mekkora fájdalom az
2018. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyenkor nem hiszem, hogy meg kellene várni, míg háziorvoshoz menj, mert úgyis beutal valahová. Sűrgősségire kell menni, vagy mentőt hívni. Lehet sok minden oka, ezt így senki sem tudja megmondani.
2018. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!köszönöm a válaszaitokat!

voltam kórházban,kiderült hogy egy 6cm-s ciszta okozott ilyen tüneteket/fájdalmat.

Vakbelemmel minden rendben volt.

2018. júl. 29. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit csináltak a cisztáddal!?
2018. júl. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Semmit:)

kell járkálnom majd nőgyógyászati vizsgálatokra,mivel a petefészekben található a ciszta.Ott 2-3menstruációt megfigyelnek és ha nem múlik el annak hatására akkor műtenek

2018. júl. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!