Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Nektek volt már...

Mi lehet ez? Nektek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Már 2 hete nagyon beteg vagyok. 9 napig folyamatosan lázas voltam és semmi nem vitte le. Orvosnál az elmúlt hetekben már legalább 5-ször voltam. Mindig azt mondta,hogy vírus. Elküldött laborvizsgálatra,az eredményeket látva ismét azt mondta hogy vírus. Elmentem hétvégén az ügyeletre ott azt mondták tüdőgyulladásom van és menjek el mellkasi röntgenre. De a röntgen nem mutatott semmit. Kaptam antibiotikumot,ami segít is, végre nincs lázam és jobban is érzem magam,de még mindig nem az igazi és még most is van hogy csak úgy felszökik a lázam egy algopyrin után. A tüneteim egyébként: láz, fejfájás, torokfájás, izomfájdalom, gyengeség, köhögés, étvágytalanság. Egyébként valószínűleg Romániában szedtem össze,de fogalmam sincs mi ez. Valakinek volt már hasonlóval dolga?

2018. júl. 31. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az antibiotikum hat, akkor vagy eleve bakteriális fertőzés, vagy volt egy alap vírusfertőzésed, ami legyengítette az immunrendszeredet és erre felülfertőződtél valami baktériummal.

Nekem mononukleózis volt hasonló, de csak hasonló.

2018. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is mononukleózis volt. Kiütéses is lettem az antibiotikumkúra 8. napján. Kemény betegség volt az tuti
2020. márc. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!