Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak nekem lett rosszabb a...

Csak nekem lett rosszabb a kamillás borogatástol a szemem?

Figyelt kérdés
2 napja egyre jobban piros voot a szemem borogattam kamillával este es reggelre meg csupa genny meg 3szor olyan piros volt mint egy dorogosnak .

2018. aug. 8. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukámat ezért szidta le a szemész,pedog az több mint 30 éve volt.Nagyon sokszor rondább lesz a kamilla után,szemészetileg nem javasolják,pont ezért.Rendes szemcsepp kéne,háziorvos is tud írni,azzal pár nap alatt rendbejön.
2018. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kamilla allergén növény, ne csodálkozz, ha rosszabb lett. Te is tuti allergiás vagy rá, ha bepirosodott tőle a szemed. Akkor is vigyázni kell, ha megiszod, mert egyrészt viszketni fog tőle a szájpadlásod, másrészt a beleidet is irritálni fogja, és menni fog a hasad.

Próbálj meg helyette diófa leveles borogatást alkalmazni, szemre az is jó.

2018. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert a kamillázást el kéne felejteni, lószart nem ér, sőt.


Csak szárít, inhalálva jó, de amúgy nem, irritatív hatású.

2018. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!