Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek gáz ha 13 évesen...

Szerintetek gáz ha 13 évesen valaki cigizik és vagdossa magát?

Figyelt kérdés
Mindig próbalom lebeszélni róla de nem sikerül.. családi okokból csinálja.. ennél többet nem tudok..

2018. aug. 8. 11:50
1 2
 11/13 szamo77db ***** válasza:
47%
Gáz, de még mennyire! Minél előbb forduljon orvoshoz!
2018. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és nem, nem magamról beszélek..
2018. aug. 9. 11:23
 13/13 anonim válasza:
70%

Én szintén vágom magam és cigizek. Nem tartom menőnek. Sem gáznak. Csak egyszerűen kínos. Nem vagyok magamra büszke de tényleg.

Az már más dolog, hogy azok az emberek mit gondolnak erről akik még nem vagdosták magukat. Mert persze, "értelmetlen", "akkor már miért csak próbálkozik?" Az efféle kérdések sokszor felmerülnek az emberekben, de úgy gondolom, hogy ahelyett, hogy leszólnánk, segíteni kéne neki. Egyszóval szerintem nem gáz. Próbálj vele többet beszélni a problémáiról. Nekem is van egyébként 2 ilyen osztálytársam, akik vágják magukat. Én például mindig sokat beszélek velük a problémáikról, mert tudom, hogy ez nekem is jól esne.


13/L

2018. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!