Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek javul? Meg fog...

Szerintetek javul? Meg fog gyógyulni, vagy ne is reménykedek, és inkább vetessem le?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy ideje küzdök körömgombaval, amit az uszodában sikerült összeszednem.kiprobaltam már mindent, de semmi nem használt. Gyógyszert is szedtem,de arra a majam, és a veséim mentek volna rá, úgyhogy inkább hagytam. Egy külföldi oldalról rendeltem meg a Fresh Fingers nevű spray-t,ami valamennyi javulás hozott,mert ennél sokkal rondabb volt a körmöm. Ez a probléma csak a két labhüvelykujját érinti. A többit nem. Megnéznétek és esetleg tudnátok véleményt, tapasztalatokat írni? Nagyon szomorú vagyok, mert szégyellem a kedvenc szandalomat felvenni, és ebbe a nagy melegbe bizony kellemetlen :(


2018. aug. 8. 22:55
 1/3 A kérdező kommentje:
2018. aug. 8. 22:57
 2/3 A kérdező kommentje:
2018. aug. 8. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adj még neki egy kis időt.
2018. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!