Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegek! Milyen érzés...

Cukorbetegek! Milyen érzés volt megtudni, hogy betegek vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy érezted magad amikor az orvos azt mondta hogy cukorbeteg vagy?

2018. aug. 9. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2018. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Na ba$$za meg"

Azóta étrendem van, gyakran mérem, gyógyszert szedek. Így nem okoz semmilyen nehézséget.

2018. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Maga a betegség nem sokkolt le, inkább az, hogy változtatni kell, sokkal rosszabb azóta a közérzetem. Képtelen vagyok diétát tartani 14-16 óra munkák mellett -> állandó bűntudat -> hangulatevés. Szóval folyamatosan gyűlölöm magam, hogy eszek, hogy nem jól eszek, de ez egy ördögi kör. Most már akkor is vacakul vagyok, ha nem eszek, de ha meg eszek (normálisan), mert nem lehet étkezést kihagyni, akkor még rosszabb. A gyógyszer mellékhatása meg tönkrevágja az emésztésem.

Tudom, magamnak köszönhetem, a zabálásnak meg a beteg szülők örökségének, de én teljesen jól elvoltam kedélyes dagiként, szerettem és elfogadtam magam. Most ennek lőttek.

Asszem, gyűlölöm az életem.

2018. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sokkolt! 5 hónap kutatás és nem nyugodtam bele! Gyógyszert nem szedek és 7 alatt vagyok és megy lejebb
2018. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eléggé le sokkolt , nem kimondottan az , hogy cukorbeteg vagyok . Hanem amikor mondták , hogy kb az egész életemet meg kell változtatnom 11 évesen eléggé le sokkolt , de már 18 évesen számomra az egész tök természetes lett , hogy mérnem kell a cukrom , inzulint kell adjak magamnak és nem mindegy , hogy mikor , mennyit és mit eszem . Ugyan ugy hip-hopozok mint amikor kiderült , csak annyi , hogy jobban kell magamra figyeljek .
2018. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!