Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden idős ember rákos lesz?

Minden idős ember rákos lesz?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy a problémák 50-70 éves kor között elkezdenek a legtöbb embernél megjelenni. Aki egész életében nem élt egészségesen, az jóformán kap egy stroke-ot már az 50 év betöltése után. Stroke, szívroham, aztán idős korban meg ott a sok rákos betegség, rengeteg idős embernek lesz béldaganata, mellrákja. Soknak ki van véve a méhe, nőknek persze.

Mióta ezeket így megfigyeltem, azóta folyton rettegek hogy a szüleimmel lesz valami baj. Anyukám 50 éves és magas a koleszterinje, nőgyógyásznál 3 éve volt utoljára

Apukámnak magas a vernyomasa, persze kezelve van, de emellett vannak fura anyajegyei és egyáltalán nem akarja megnézetni őket. Folyton esz az ideg engem, eltöltöttem pár évet az egészségügyben és bekattantam úgy érzem


2018. aug. 9. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszul figyelted meg. És nem, nem lesz mindenki rákos.
2018. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak az idősek :(
2018. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is parán vagyok,mert lassan 40 éves leszek,és minden élvezeti cikket fogyasztottam,fogyasztok amit lehet,és károsnak van titulálva.Környezetemben azt láttam,hogy nagyon sok ember ,akik nem ittak,stb.,figyeltek a vitaminbevitelre,ugyanúgy agyvérzést kaptak,meg lebénultak,rák,stb.,semmi különbség nem volt.Tudok pár olyat akik isznak mint az állat nagyon régóta,semmi bajuk.Bár előbb-utóbb nekik is lesz,de érdekes módon nem biztos hogy ezzel kapcsolatban.Amiket felsoroltál,ez vár szinte minden emberre nálunk ebben az országban,nagyon kevés olyan eset van amikor elszundikál valaki és meghal.
2018. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Idősebb korban nagyobb az esélye a ráknak, és egyéb betegségeknek. A magas koleszterin szintet kezelni kell, mert érelmeszesedést okoz. Az anyajegyek ha valamelyik hirtelen változik, akkor veszélyes. Vegyél a szüleidnek Flavogard tablettát, vagy valami más flavint.
2018. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

😢

Sajnos elég sok a valószínűsége. Minden embernél bármilyen korban..

2018. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"ez vár szinte minden emberre nálunk ebben az országban"


Nem szinte, hanem minden emberre ez vár. És nem ebben az országban, hanem ezen a világon. Ha ennyire utálod a hazádat húzz el innen a pi be. Undorító az ilyen szöveg.

2018. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos minden idős, és szerintem majd te is, én is.
2018. nov. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!