Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon beteg vagyok?

Vajon beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Már 3-4 eve van ez, hogy úgy érzem mintha szívritmuszavarom lenne, pánikbeteg is voltam de azt leküzdöttem agyban, sportolok is évek óta jól éreztem eddig magam de ma ismét előjött azaz érzés mintha kihagyna a szívem s akkor úgy szorító érzést éreztem és kellett köhintsek, de most durván jött elő és bementem a korházba de arra elmúlt, megnéztek stb.. nem adtak gyógyszert hanem azt mondták, hogy maradjak bent 1-2 napot vizsgáljanak ki.. már 3-4 év alatt sok ekgm meg szívultrahangom volt de mindig azt mondták semmi bajom, félek,hogy mi lesz...,hogy egész életemben gyógyszert kell szedjek és nem sportolhatok, szerintetek baj van a szívemmel?

2018. aug. 9. 22:13
 1/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2018. aug. 9. 22:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az ultrahang és EKG jó, akkor nem gondolom, hogy komoly bajod lenne. Holtert kellene feltenni, és terheléses vizsgálat is kell. Lehet ásványi anyag hiányod van. A pánik sok tünetet képes produkálni.
2018. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De okozhat a panikroham ilyen tuneteket mintha a szivem kihagyna vagy ilyesmi?
2018. aug. 10. 00:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Állítólag megint semmi bajom
2018. aug. 10. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!