Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tinédzser korban milyen a...

Tinédzser korban milyen a torokmandula kivétele?

Figyelt kérdés
Négy hét múlva veszik ki a mandulám és kicsit parázok tőle. Fájdalmas? Megvan az a hányinger keltő érzés, mint mikor valamit le akarnak nyomni a torkodon, vagy nem érzed?

2018. aug. 10. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 éves koromban vették ki a mandulámat.

Negyed óra alatt megvolt az egész, és a világon semmit nem éreztem.

Mikor kijöttem a műtőből (mert a saját lábamon jöttem ki), meg akartam köszönni az orvsnak a műtétet, és akkor szóltak rám, hogy ne beszéljek még!

Két napig éreztem egy kis fájdalmat, de arra kaptam csillapítót, és már aznap este a saját ágyamban aludtam otthon.

Úgyhogy csak semmi para!

2018. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy semmi hányinger nem volt, mert először lidokaint fröccsentettek a számba, úgyhogy az értéstelenítésből már nem is éreztem semmit.
2018. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató kommenteket.

A hányingertől azért félek, mert most egy tályog van a torkomban, a mandulámnál, amit egy pár héttel ezelőtti mandulagyulladás okozott és amíg ezt a tályogot a doktornő szúrta meg vágta, addig szörnyű öklendezős hányingerem volt, de bízok a jó szerencsében :)

2018. aug. 10. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak neked van hányingered,szerintem mindenkinek,ha a torkába turkálnak.Nekem is,ha nézik a torkom és lenyomják a nyelvem avval a fém kanállal.A gégetükrözésnál egyből öklendezek ha a torkomba dugják a tükröt.Többször is ledugják,végigöklendezem a vizsgálatot.Nagyon kellemetlen.
2018. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az gáz ha már aznap a saját ágyadba aludtál. Ez orvosi felelőtlenség. Legalább 5 nap kórház kell az utoverzes miatt, hogy azonnali ellatast kapj. Ha most otthon bevéreztél volna akkor annyi. Még utána is kockázatos amikor válik le. Azért kell otthon maradni meg legalább 1 2 hétig és sehova se mehetsz.
2018. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!