Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt akit endometriózissal...

Van itt akit endometriózissal műtöttek? Illetve belement a laparoszkópiás betekintésbe? Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 10:48
 1/2 0027 ***** válasza:

Kedves kérdező!


Megcsinálták Neked a laporoszkópiát? Ha igen, mesélnél róla. Én is most állok előtte.

2019. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia.Igen meg.Előtte mindenféle vizsgálatot csináltak amit műtét előtt szoktak.A műtét napján befeküdtem.Kb. 1 órát töltöttem bent állítólag,mindennel együtt,itt a műtőben lévő előkészítésre gondolok.Nálam nem találtak endometriózist így belül nem kellett vágni,ami nagyban hozzájárul a gyógyuláshoz.Aznap este már hazajöhettem volna ha az altatás mellékhatásától nem szenvedtem volna.Hánytam és nagyon rosszul éreztem magam.Ahol bevezetik a kamerát és az eszközt az picike kis vágás szóval nem kell tőle félni abszolult.Ha valamire kíváncsi vagy kérdezz bátran.Nálad mi a helyzet?
2019. aug. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!