Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy érhetném el, hogy a...

Hogy érhetném el, hogy a háziorvosom Xanax-ot írjon fel receptre?

Figyelt kérdés
Tényleg csak szigorú ellenőrzés után és alatt írható ki? Ez ügyben már jártas emberek véleménye érdekelne. Köszönöm!

2018. aug. 13. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Szigorú ellenőrzés? Felírják azt boldog-boldogtalannak.
2018. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minek akarsz rászokni olyanra, amiről nem tudsz leszokni? Ha problémád van, oldd meg, ha csak nem tudsz elaludni, arra vannak függőséget nem okozó szerek is.
2018. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bemész a rendelőbe és kezd el rázni a fejed
2018. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Mégis honnan tudod hogy neked pont xanaxot kell szedned?

Ha már tudod és hiányzik , elég nagy a baj.

2018. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kicsit komolyabb válaszokra számítottam...

Ha alvászavar nem id gyötör, viszont olyan pszihés zavarok, amit külsős ember meg sem érthet. Ismerőstől kaptam 3 szem 0,5-ös xanax-ot. Nekem bevált mert minden panaszom eltűnt.

2018. aug. 13. 11:40
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Inkább menj el szakemberhez, és ő eldönti, milyen gyógyszerre van szükséged.

A Xanax addiktív szer, gyorsan függőséget okoz, és iszonyú nehéz a leszokás.

2018. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak a panaszod tűnt el, nem az oka. Egész életedben Xanaxot akarsz szedni, egyre többet, mert hozzászokik a szervezeted, mert nem használ? Aki az első adagot adta neked, az kb annyira volt jó barátod, mintha kábítószert adott volna neked. A pszichológus meg fogja érteni a pszichés problémádat, ami valószínűleg sokkal egyszerűbben megoldható, mint ahogy te gondolod.
2018. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha megkéred a körzeti orvosodat, valószínűleg felírja.

Függőséget nem okoz (legfeljebb pszichés függőséget), az viszont igaz, hogy ha rendszeresen szeded, akkor egyre nagyobb adagra van szükség, szóval ez a szer inkább rövidebb időtartamra alkalmazva hatásos (afféle tűzoltás jelleggel). Ha folyamatos pszichés probléma áll fenn, akkor nem biztos, hogy a xanax a legjobb megoldás.

2018. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom nem írja fel, elküld pszichiáterhez, aki eldönti szükséges-e. Nem, nem írják fel háziorvosok boldog-boldogtalannak, a szakorvos feladata eldönteni, szükséges-e.
2018. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 exelant válasza:
Több kérdés van hasonló a Xanax-szal kapcsolatosan ezen az oldalon. Mindenki csak olyan szempontból ír róla annak aki rákérdez, hogy valóban mire jó, mik a mellékhatásai, ha el akarja érni, hogy kiírják neki, akkor hogyan viselkedjen, satöbbi. Akik ilyen kérdéseket tesznek fel itt, nem biztos, hogy valóban azért akarják a háziorvosukkal felíratni a Xanaxot, amire az elsődlegesen kell, de ezt itt ezen az oldalon a kérdésében nem mindenki akarhatja nyilvánosan publikussá is tenni. Én például most voltam öt hétig a pszichiátrián, s sok öngyilkosjelölt ember volt ott bent. Sok a Xanaxszal akart öngyilkos lenni, s hathatott, mert valakit egy hajszál választott el állítólag a haláltól, napokig lélegeztetőgépen volt, szondázni kellett , satöbbi. Hiába végeztek előtte ezeknél az embereknél is gyomormosást, majdnem túl késő volt. Én is ma délután akarok valamit tenni, mert én is sajnos gátolva voltam szándékaimban a kórházban, el is gondolkodtam, hogy érdemes e gyógyszert bevennem, vagy sem. Az fáj a legkevésbé, de sajnos meg is menekülhetsz a halálból, ha időben rád találnak. Én meg a pszichiátriára még egyszer már visszamenni nem akarok nagyon tutira kell mennem. Vagy sok Xanax, s úgy , hogy legyen idejük hatni, hogy fájdalom nélkül mehess át a halálba, vagy a vonat elé vetem magam, de ahhoz sajnos még szokatnom kell az agyam, félek tőle.
2018. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!