Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mtől lehetnek ezek?

Mtől lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Üdv.

Kisgyerek koromtól küzdök az orromal! (Állandóan bedugult orr) de szinte semmi sem használt!2014 Ben voltunk allergia vizsgálaton ahol kiderült hogy parlagfűre ès macskaszörre ès egyèb kisseb porokra allergiás vagyok!azóta erre szedek gyógyszert ill.orrspray.de az orrspray nem használt,ezèrt azt inkább hagytam.kb 1 ève azt vettem èszre hogy csak az egyik orrlyukam van be dugulva! Ès mindig csak jobb oldali.a bal oldali sose! Ja ès horkolok is! Ezzel tud valamit tenni az orvos? 14\f



2018. aug. 15. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Hm, lehet orrsövény ferdülésed van. Gyerekorvoshoz menj el, mond el neki a tüneteket és kérjetek beutalót fül-, orr-, gégészetre, ott alaposabban megnézik neked. A horkolás több ok miatt lehet, többek között ezért is. A fő oka az, hogy az alvó ember nem kap elé levegőt az orrlyukain keresztül, ezért akaratlanul kinyílik a száj és azon illetve az orron át egyszerre lélegzik (a hangot hátul az így rezegő részek gerjesztik).

Amíg nem tudni mi és mitől van, addig nem, de utána igen, tudnak tenni.

2018. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!