Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyanra példa/ismertek...

Van olyanra példa/ismertek olyat, aki rákban halt meg, de nem tudta, hogy rákos? Hanem egyszercsak elvitte, és halála után derült róla ki, hogy rákos sejtek voltak a szervezetében?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ismertetek*
2018. aug. 15. 19:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismertem,de én úgy tudom,hogy a rák az utolsó stádiumban már nagyon nagy fájdalmat tud okozni,szóval ha más nem is,de ez biztosan figyelmezteti a beteget,hogy valami nincs rendben.
2018. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak olyat ismertem, akit 3 hónap alatt vitt el :(


Észre lehet venni egyébként hamarabb.

2018. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos nem én vagyok az egyedüli, aki így gondolja, ugyanis például a Biologika/Germán új medicína is hasonló alapokra épül, de ennek valami lelki oka van, hogy a rákba az emberek belehalnak. Ahogy megtudják az emberek, akkora stressz éri őket hirtelen, hogy az állapotuk rosszabbodik. Azért tettem fel a kérdést, mert állítólag, ha nem tudsz róla, meggyógyulsz belőle, szóval vagy tényleg azért nincs ilyen, mert előbb utóbb mindenki orvoshoz fordul, vagy azért, mert aki nem tudja, meggyógyul
2018. aug. 16. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!