Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegség? A lent emlitett...

Cukorbetegség? A lent emlitett dolgok ennek a tunetei?

Figyelt kérdés

Nemrég műtét miatt fogytam 10 kg-t,visszaszedtem kb harmat es tobbet nem.Akarmennyit eszek azota meg lement ketto.Nagyon faradekony vagyok,eleg leulnom az agyamra mar dolnek is el hogy aludjak de elotte nem voltam faradt.Volt hogy vizsgalatok miatt nem ettem fel napig es nem ajultam el

hozzateszem mindig is olyan voltam aki nehezen tartja meg a sulyat es most meg random fogyok es vissza is jon a fele vagy az egesz.(1-2 kilokrol van itt szo)



2018. aug. 17. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ezeknek a tüneteknek köze sincs a cukorbetegséghez. A fogyásnak meg főleg nincs. Ha elhízol, az eredményezhet cukorbetegséget, az is csak a rendszertelen étkezés miatt. Én inkább pajzsmirigy túlműködésre gondolok, ha fogysz, és fáradékony vagy! Endokrinológián segítenek.
2018. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Nagyon tévedsz, a drasztikus fogyás és fáradékonyság, erőtlenség is a cukorbetegség tünetei. Olvass utána, mielőtt baromságot posztolsz.
2018. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!