Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez nagy baj?...

Szerintetek ez nagy baj? Esteleg valami sulyosabb betegseg is lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 1 honapja amikor nyaralni voltunk epp egy etterembe mentunk be es eves utan egybol elegge rosszul lettem. Ezalatt azt ertem hogy fajt a hasam hanyingerem volt,rossz volt a szajizem es enyhen szedultem is. Majd utana ez nyaralaskor megismetlodott, majd azota is mar parszor ez elofordult, nem minden nap de eleg sokszor megtortenik ez. Valamikor nem kozvetlen eves utan de alltalaban akkor. Szerintetek nagy bajom lehet?

2018. aug. 18. 22:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy talan stressztol vagy rendszertelen etkezesrol is lehet szo? 14🦋
2018. aug. 18. 22:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyombélfekély tünete is lehet az étkezés után jelentkező fájdalom. Persze tudni kéne mit ettél, mennyi idős vagy, van e betegséged, allergiád, milyen gyakran fordul elő, egyéb tünetek, stb. Keresd fel a haziorvosodat.
2018. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Epe probléma is lehet, nekem az volt.
2018. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!