Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a btegség?

Mi lehet ez a btegség?

Figyelt kérdés
Néha érzek valamilyen gyenge fájdalmat, kellemtlenséget hasamnál. Többnyire csak 1-2 másodperces, két percnél tovàbb kevésszer tartott. Ritkàn(kb. 4-szer egy nap) jelentkezik, bár majdnem minden nap. Széklet napi egyszer, sosem híg, vizeletartási gondjaim nincsenek. Eléggé hipochoner vagyok, félek a betegségektől nemrég volt súlyos beképzelésem. Amúgy fiatal vagyok, 14, káros szenvedélyektől mentes, nem túlsúlyos, családban daganat szerencsére nem volt(más komolyabb betegség sem), hajlam 0, veleszületett rendellenesség nincs. Eddigi vzsgálatok(minden negatív, jó lett): ekg, szívultrahang, egyéb kardiológiai vizsgálatok, vérnyomàsmérés(pulzus általában 90 környéki), rutin vérkép(másfél hónapja), epehólyag, epeutak ultrahangja, májamat is megvizsgáltàk, mellkasi röntgen(július elején). Voltam továbbá más miatt gégészeten(szintén nem talált semmit, tükrözött is), szemészeten, onkológusnál, ugyanis daganatra gyanakszom. Ő is megkérdezte ezeket, mondta, hogy ilyen fiatalon nagyon ritkák a daganatok, az emésztőrendszeriek pedig gyakorlatilag nem is alakulnak ki, pláne ilyen feltételek mellett. Ezeknél a kor, a helytelen életmód, a káros hatások nagy szerepetet játszanak. Egyébként a hasam puha, betapintható.

2018. aug. 22. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, biztosan nem vagy rákos.

Az is lehet, hogy van valamilyen étel, ami okoz nálad egy kis puffadást és olyankor kicsit fáj tőle a hasad. Nem olyan fokban, ezért puha, betapintható a hasad, de picit kellemetlen. Vagy van egy kis gond a bélmozgásoddal.

2018. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szép napot, én ezt kivizsgáltatnám a helyében egy colonoscopiaval, de azért keresse fel a kezelő orvosát

U.i. Dr.B

2018. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a cukrom is jó
2018. aug. 24. 20:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!