Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet tenni gyógyszerek...

Mit lehet tenni gyógyszerek nélkül lábfejen jelentkezett ödéma ellen?

Figyelt kérdés

Kint dolgoztam a kertben, mikor 2-3 darázs/méh megcsípett az egyik lábamon. Fájt mint a k*** isten, ettem egy kis C-vitamin, majd mentem vissza dolgozni, mert erről szól az élet. Estére elkezdett vizesedni az a lábam, amelyen a csípések voltak, majd kezdett lehúzódni a lábfejemre. Egyre nagyobb feszítés, izom fájdalmak jelentkeztek. De mondom, ha képes legyőzni a szervezetet 3 csípés akkor meg is érdemli. Következő napra még nagyobb lett a lábfejem, minden pillanat maga a pokol a cipőben, de muszáj bemenni dolgozni, mert ha elveszítem az állasom nem lesz pénzem fizetni a számlákat és az utcára kerülök... ott meg biztos nem fogok enni szemetesből gombás, kukacos, rothadó ételeket és valószínű végzek magammal. Nincs pénzem orvosra, nem fogom hallgatni a "hmmmm, hmm, ahhhaa" hümmögésüket, amíg az ember le nem teszi a 20k-t az asztalukra. Se gyógyszerre mert nincs miből, de ahogy hallottam a vízhajtó talán káros is.

Próbáltam a hideg-vizes borogatást, a folyamatos mozgatást, és a fekvést is. Sok vizet is ittam. Most ott tartok már, hogy a lábujjaim is teli vannak már vízzel vagy gennyel és gyakorlatilag nem tudom mozgatni őket. Állandó a feszítő érzés, a járás kezd lehetetlenné válni azon a lábamon.

Miért nem képes a szervezet szépen összegyűjteni a sz*rt és üríteni onnan? Nagyon úgy tűnik, hogy előbb halok meg, mint hogy a lábam elveszíteném valami kerengési probléma miatt, amit ez okoz.

És miért nem javul az állapotom? Ettem már hagymát is értágításra, de semmit nem ért.



2018. aug. 23. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pedig VAGY elmégy orvoshoz, VAGY megvárod, mire adott esetben a mentö visz be és/vagy elveszted a lábad.
2018. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A kezdödö vérmérgezés még gyógyítható, a súlyosabb forma nem.
2018. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tehát, ha jól értem, ebbe régen az emberek meghaltak. Szánalmas ez a szervezet.
2018. aug. 23. 16:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos !
2018. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz
2018. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vagy hívd ki a mentőket
2018. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A mentő hívás az ingyen van


Hívd a 104-es számot

2018. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg (sajnos) allergiás vagy a

darázs csípésre - Csak orvos tudna segíteni

2018. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Tehát, ha jól értem, ebbe régen az emberek meghaltak."


NEMCSAK régebben, MA IS!

2018. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez magától nem lesz jobb
2018. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!