Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorptoblèmákkal szedett...

Gyomorptoblèmákkal szedett valaki Roaccutant/Sotretet/Imertát (izotretinoint)?

Figyelt kérdés
Pár napja elèggè fáj a gyomrom, nem tufom mièrt. Jövőhèten kezdenèm a Roaccutan gyógyszert de elèggè aggódom, mi van ha apró gyomorfekèly. A gyógyszer tájèkoztatója nem írja, hogy ilyen problèmákkal ne lenne szedhető vagy súlyosbítaná. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, neltek okohott gyomor problèmákat? Előre is köszi a válaszokat!!!

#stressz #pattanás #gyomor #fekély #akne #Roaccutan #Sotret #INERTA #gyomorfekèly #gyomor problèmák
2018. aug. 24. 06:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem isotretinoint, ez egy A-vitamin származék, tehát a gyomorra nincs hatással, csak a bőröd fog kiszáradni, esetleg a májfunkciók romlanak. Azt is kétlem, hogy gyomorfekélyed lenne, inkább vírus lehet.
2018. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van,hogy vírus ,mert annyira a semmiből jelemtkezett.. Volt egy elèg stresszes időszakom de annak már pont vège, addig meg nem fájt ennyire soha.. Viszont semmi hasmenès,hányás bármi tünet,ami virusra utalna. Teljesen tanácstalan vagyok. Lehet,hlgy nincs hatása gyomorra, mert egy szóval sem említik a tájèkoztatóban. Köszönöm a válaszod!
2018. aug. 24. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Idegi eredetű gyomorfájásod is lehet, ez sem ritka.
2018. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!